PRODUKTY USŁUGI POLIGRAFIA

Usługi Poligraficzne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wykonujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych obejmujący projektowanie, druk, laminowanie, w szczególności ulotek, folderów, identyfikatorów, dyplomów czy wizytówek jak również nadruki między innymi  na kubkach, koszulkach, fartuszkach, poliestrowych obrusach, torbach reklamowych, śliniaczkach, ozdobnych poszewkach na poduszki i przytulankach nie tylko dla dzieci. Oferujemy również cięcie wszelkiego rodzaju materiałów.

 Należy tylko dostarczyć projekt lub zdjęcie w formie elektronicznej  o rozdzielczości 300 dpi, a otrzymasz swój wymarzony prezent w 15 min.  Drukujemy z pliku w formacie .jpg, .bmp, .psd, .tiff i wiele innych.

 

Wszystkie usługi wykonujemy od ręki.

 

UWAGA!!!

Przepis prania materiałów z nadrukiem:
1. Prać ręcznie lub w pralce automatycznej w temp. 40 stopni Celsjusza.
2. Nie stosować środków wybielających.
3. Maksymalna prędkość odwirowania 500 obr./min.
4. Prasować PO NADRUKU niezbyt gorącym żelazkiem.

 

 

Wykonujemy nadruki między innymi na:

-Kubkach

znakomity prezent! pamiątka! wyjątkowa nagroda!

od dziś możesz oglądać zdjęcia z wakacji, uroczystości oraz z ukochaną osobą, dziećmi, czworonożnym przyjacielem, codziennie pijąc kawę lub herbatę.

-Kubkach magicznych

który zmienia się pod wpływem ciepła odsłaniając nadrukowane zdjęcie.

(wysokość 9 cm, średnica 8 cm)

-Kubkach Max

Charakterystyczny , wygodny uchwyt pozwoli cieszyć się kubkiem nie tylko w domu lub w biurze, ale także podczas spotkań w plenerze- np. przy grilu, ognisku.(wys. 12cm, średnica 8,5cm, pojemność 300ml)

-Kubkach ozdobnych

Oryginalne kubki nie tylko dla najmłodszych. Kolorowy rand kubka i delikatna ornamentyka uchwytu spełni gusta najwybredniejszych klientów. (wysokość 10,5 cm średnica 7,5 cm)

Dostępne motywy zwierzęce:

-kot

-królik

-dalmatyńczyk

-koń

-zebra

-żyrafa

 

 

-Kubkach oszronionych

Oryginalna, przezroczysta powłoka kubka GRAWERTON, powoduje, że jest to wyjątkowy prezent (wysokość 9 cm, średnica 8 cm)

-Puzzle

teraz możesz mieć puzzle z własnym zdjęciem lub ukochanej osoby, to wyśmienity, oryginalny i niedrogi prezent dla dużych i małych.

 Ilość puzzli i rozmiar w cm

12 części         13x17

110 części       19x24

30 części         20x25

112 części       20x30

 

-Podkładka pod myszkę

wygodna, miękka i kolorowa podkładka pod myszkę teraz z twoim ulubionym zdjęciem. dobry nastrój w domu i w pracy ( rozmiary 19,5 x 24  cm).

-Miś z mini koszulką

antyalergiczny, miękki, miś zabawka z poliestrową koszulką do zadruku. idealny nie tylko dla dziecka ( wysokość 15 cm )

-Podstawki pod kubki

wykonane są ze sztywnej, trwałej płyty z lakierowanym frontem. znakomite uzupełnienie kubka z Twoim najciekawszym zdjęciem. Prezent na każdą okazje ( wymiary 10 x 10 cm ).

- T-Shirty

koszulki są wykonane z nowoczesnego, miękkiego materiału. posiadają gwarancje nie potliwości. Posiadają warstwę 100% bawełny wewnątrz i fibrynę poliestrową na zewnątrz, koszulki w kolorze białym.

Dostępne wszystkie rozmiary: XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL.

 

- Poszewka na poduszkę

upominek, który zadowoli każde gusta. Antyalergiczna i miękka poduszka będzie nie tylko ozdobą w pokoju, ale także praktycznym upominkiem. Doskonale odwzorowuje zdjęcie po zadrukowaniu ( wymiary 37 x 37 cm )

- Śliniaczek

to wyśmienity upominek dla najmłodszych. Miękkie wykończenie, antystatyczny i antyalergiczny materiał sprawiają, że łatwo wyprać i wyczyścić śliniaczek.

(wymiary 28 x 25 cm)

-Fartuszek

praktyczny prezent na każdą okazję: imieniny, urodziny, spotkanie przy grilu. Wykonany z grubego niepalnego materiału z dokładnym wykończeniem.

( rozmiary 73 x 59 cm )

-Torba na zakupy

Wspaniały prezent dla każdego. Mocny materiał i dokładne wykończenie umożliwia przeniesienie nawet 20 kg ciężaru. ( wymiary 42 x 37 cm )

 

 

 

Wizytówki

Wizytówki są zadrukownymi karteczkami papieru, odpowiednio małymi by mogły zmieścić się w portfelu i odpowiednio twardymi aby nie uległy zbyt szybko zniszczeniu. Pokryte są zazwyczaj treścią informacyjną i reklamową, zapisaną w zwięzłej, estetycznej formie, przypominającą o profilu działalności i podającą sposób kontaktu. Ponadto wizytówki spełniają często funkcje reklamy, dzięki zamieszczonym krótkim wzmiankom dotyczącym produktów i usług oferowanych przez firmę, intrygującej formie graficznej czy nawet sloganom reklamowym.

Wykonujemy wizytówki w technologii druku kolorowego bądź czarno-białego. Wydrukujemy z gotowych projektów lub skomolujemy wzór wg. Państwa wskazówek. Ponadto nasi graficy zaprojektują dla Państwa loga, wykonają mapki lub zaprojektują niepowtarzalną szate graficzną.

OFERTA:

- drukowanie wizytówek

- projektowanie wizytówek

- druk wizytówek

 

 

Identyfikatory

Identyfikator jest estetycznie zadrukowanym kawałkiem grubego papieru, zalaminowanym dla ochrony przed wilgocią i brudem. Przypinany lub zawieszany stanowi mały ale istotny element organizacji konferencji, szkoleń i innych imprez, pozwalając odróżnić gości i organizatorów od pozostałych osób.
Identyfikator doskonale nadaje się do ekspozycji loga organizatora i sponsorów, przyczyniając się do intensyfikacji promocji wizualnej podczas imprezy - każdy uczestnik nosi reklamę na sobie!

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji identyfikatorów - od projektu przez druk i laminowanie na wiązaniu sznureczków skończywszy.

 

Druk atramentowy foto

Dysponując fotograficzną drukarką atramentową, drukujemy wysokiej jakości zdjęcia, do formatu A4. W tej samej technologii wykonujemy także nadruki na płytkach CD i wizytówkach CD. Specjalne zestawy tuszy o poszerzonej gamie kolorystycznej zapewniają wierne odwzorowanie obrazu i trwały nadruk na  oryginalnych papierach fotograficznych i płytkach  CD.