PRODUKTY USŁUGI POLIGRAFIA

XERO

Nasze nowoczesne czarnobiałe wysokonakładowe maszyny pozwalają na tanie i szybkie powielenie nawet najbardziej obszernych dokumentów czarno-białych przy zachowaniu niezwykle wiernej kopii, a kolorowe systemy kopiująco-drukujące zapewnią Państwu błyskawiczne wykonanie profesjonalnych, eleganckich, kolorowych obrazów.

Możemy szybko i tanio skopiować Państwu czarno białe dokumenty, takie jak:

- materiały szkoleniowe

- broszury

- materiały reklamowe

- ulotki

- opracowania

- prace dyplomowe

- programy konferencji

- przewodniki

- instrukcje obsługi

- zeszyty

- opracowania

 

 

XERO kolorowe A4-A3 pozwala na szybkie powielanie kolorowych materiałów reklamowych, konferencyjnych i artystycznych. Posiadamy wysokiej klasy kolorową kopiarkę, charakteryzującą się wysoką wiernością kolorów i jakoącią odbitki, co pozwala na kopiowanie kolorowych materiałów, takich jak:

- fotografie
- katalogi kolorowe
- materiały reklamowe
- oferty
- prace dyplomowe
- zaproszenia
- pocztówki
- foldery reklamowe
- prace artystyczne
- materiały na rekwizyty
- ulotki kolorowe
- odbitki kolorowe

 

 

Bindowanie

Bindownaie jest szybką i dość trwałą metodą oprawiania materiałów. Pozwala na oprawę nawet grubych prac, łącząc specjalnie przedziurkowane kartki i okładki za pomoca plastikowego grzbietu. Dysponując profesjonalną bindownicą możemy szybko i tanio zbindować nawet najobszerniejsze materiały.

Każdą podniszczoną książkę, podręcznik, skrypt itp. możemy oprawić, przywracając im elegancki wygląd i wszystkie zalety użytkowe.

Dokumentacje są wygodne w użyciu, gdyż rozkładają się na płasko na stole. Łatwo można wykonać kserokopie dowolnej strony. Grzbiet plastikowy można wielokrotnie rozciągać, dodając lub wyjmując dowolną kartkę. Dzięki temu możemy wielokrotnie aktualizować dokumentacje.

 

W pracy:

Oferty handlowe, materiały reklamowe, cenniki, materiały na konferencje, narady, zebrania, ekspertyzy, instrukcje obsługi, plany, raporty, materiały szkoleniowe, faktury, teczki kadrowe, procedury, dokumenty archiwalne, zestawienia, artykuły prasowe, czasopisma fachowe, foldery, książki

 

W szkole:

Prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, opracowania szkolne, gazetki, wszelkie pomoce naukowe (najlepiej zalaminowane)

 

W domu:

Przepisy kulinarne, artykuły, czasopisma, książki, instrukcje obsługi, gwarancje, wydruki z drukarki komputerowej, kroniki rodzinne, zdjęcia

 

 

Termobindowanie

Termobindowanie to stosunkowo nowa technologia oprawy dokumentów. W odróżnieniu od zwykłego bindowania, arkusze papieru są tutaj pokryte specjalnym klejem uaktywniającym się pod wpływem wysokiej temperatury. Cokolwiek oprawisz  w ten sposób prezentuje się doskonale, pozostaje na zawsze w komplecie, i uniemożliwia wypadanie kartek Praca oprawiona w ten sposób prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. Dokumentacje są lekkie, płaskie i odporne na uszkodzenia świetnie nadają się do wysyłek pocztą. Twoje dokumentacje wyglądają naprawdę fantastycznie i ogromnie podnoszą jakość prezentacji Twojej Firmy.

 

W pracy:

Oferty handlowe, umowy, materiały reklamowe, cenniki, menu, materiały na konferencje, narady, zebrania, instrukcje obsługi, listy obecności, opisy stanowisk, plany, raporty, ekspertyzy, kosztorysy, procedury, materiały szkoleniowe, certyfikaty, dyplomy, zaświadczenia, listy referencyjne

 

W szkole:

Prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, dyplomy, listy gratulacyjne, gazetki szkolne

 

W domu:

Artykuły prasowe, książki, kroniki rodzinne, wydruki z drukarki komputerowej, przepisy kulinarne

 

 

Laminowanie

Zatopione w plastiku dokumenty, materiały reklamowe czy fotografie nabiorą sztywności, żywszych kolorów i blasku. Staną się po prostu bardziej atrakcyjne.

Laminacja to także sposób na zabezpieczenie przed sfałszowaniem tak ważnych dokumentów jak: świadectwa, certyfikaty, licencje, legitymacje, identyfikatory, przepustki czy karty wstępu. Zalaminowane dokumenty są wieczne: odporne na wodę, wilgoć, zabrudzenia, nie zacierają się i nie blakną.

 

W pracy:

Ogłoszenia, wykazy, opisy, instrukcje obsługi, plany, raporty, instrukcje i tabliczki informacyjne (np. BHP i PPOŻ), materiały reklamowe i szkoleniowe, identyfikatory, ważne telefony, upoważnienia, zaświadczenia, wizytówki, przepustki, karty parkingowe

 

W szkole:

Plansze. Rysunki, ilustracje, mapy, okładki szkolnych opracowań, dyplomy, świadectwa, certyfikaty, legitymacje, identyfikatory dla uczniów, znaki i tabliczki informacyjne

 

W domu:

Przepisy kulinarne, artykuły prasowe, poradniki, zdjęcia, plakaty, dokumenty osobiste, wizytówki, ważne telefony, pamiątkowe dokumenty rodzinne, instrukcje obsługi sprzętu domowego, dyplomy, certyfikaty, numery identyfikacyjne NIP i PESEL, świadectwa szkolne oraz z kursów specjalistycznych, ważniejsza korespondencja, zaproszenia

 

 

 

Oprawy dokumentów, prac i książek

Teraz każdą podniszczoną książkę, podręcznik, skrypt itp. możesz przywrócić im elegancki wygląd i wszystkie zalety użytkowe dzięki: najtrwalszemu,  najbardziej eleganckiemu i uniwersalnemu systemowi oprawiania. Dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone, a od metalowego kanału oddzielone są okładkami, gdyż zarówno okładki, jak i dokumenty, zaciśnięte są w metalowym kanale.

Można oprawiać nawet cenne oryginały dokumentów, gdyż po rozbindowaniu można je odzyskać w idealnym stanie, przednia strona oprawy nigdy nie ulega deformacji i nie  nosi żadnych śladów działania bindownicy. Zachowuje zawsze perfekcyjny wygląd. Specjalne ograniczniki uniemożliwiają przemieszczanie się stron dokumentacji wzdłuż kanału.

Metalowy kanał i oprawa czyni dokumentację sztywną i pozwala na postawienie jej pionowo na półce. Na oprawach wykonujemy też złocenia, srebrzenia (do wyboru jeden lub więcej napisów) czyniąc prace bardziej elegancką i profesjonalną. Wykonujemy także nadruki na płytkach, według Państwa projektu lub naszego.

 

 

 

Złocenie, tłoczenie na okładkach twardych oraz płytach CD/DVD

Wyzłocisz logo, nagłówek i tekst reklamowo informacyjny na większości okładek.

Tłoczenie to proces tworzenia w materiale tłoczonym (papier, skóra) trójwymiarowego wzoru przez naciśnięcie matrycą, zazwyczaj w celu uwypuklenia, nadrukowanego wcześniej wzoru: napisu, logo, czy innego elementu zdobniczego.

Złocenie (srebrzenie) to proces polegający na wytłoczeniu elementów zdobniczych i dodatkowo uszlachetnienie tłoku złotą lub srebrną folią.

 

 

W pracy:

oferty handlowe, materiały reklamowe, umowy, menu, cenniki, materiały na konferencje, narady, zebrania, ekspertyzy, instrukcje obsługi, plany, raporty, materiały szkoleniowe, biuletyny, teczki kadrowe, procedury, dokumenty archiwalne, czasopisma fachowe, książki...

 

W szkole:

prace dyplomowe, licencjackie, magisterskie, kroniki szkolne, albumy, dyplomy, listy gratulacyjne...

 

W domu:

przepisy kulinarne, czasopisma, książki, albumy, kroniki rodzinne, zdjęcia...

 

 

 

Skanowanie

Ktoś powiedział, że skanowanie jest łącznikiem między fotografią tradycyjną a cyfrową... Chyba trudno się nie zgodzić bo dzięki prostemu w obsłudze i wygodnemu urządzeniu możemy szybko przenieść swoje zdjęcia do pamięci komputera by po chwili pokazać je naszym bliskim w innym mieście.

 

 

Wychodząc naprzeciw życzeniom Państwa od kilku lat oferuję także galanterię biurową, urządzenia i materialy do prezentacji.

Skanujemy dokumenty w czerni i bieli oraz kolorze, do formatu A3. Skany wykonujemy na nowej maszynie mogącej skanować kolorowe zdjęcia i dokumenty A4 i A3.

 Dokumenty zapisujemy w formatach .jpg, .tif oraz .pdf oraz eksportujemy tekst do formatu doc. i zapisujemy na dowolnym nośniku:

- skanowanie kolorowe A3

- skanowanie A4

- skanowanie dokumentów

- skanowanie do JPG

- skanowanie do PDF

- archiwizacja dokumentów

- archiwizacja cyfrowa dokumentów

- skanowanie masowe

Skanowanie kolorowych i czarno białych oryginałów w naszej firmie pozwala na zeskanowanie dokumentu dzięki czemu dokument zeskanowany do pliku po wydruku nie utraci swoich cech. Dzięki nowoczesnej technologii skanowania prace wykonywane na naszym skanerze można wykorzystywać we wszelkich branżach.

 

 

 

wizytówki

Wizytówki są zadrukownymi karteczkami papieru, odpowiednio małymi by mogły zmieścić się w portfelu i odpowiednio twardymi aby nie uległy zbyt szybko zniszczeniu. Pokryte są zazwyczaj treściś informacyjną i reklamową, zapisaną w zwięzłej, estetycznej formie, przypominającą o profilu działalności i podającą sposób kontaktu. Ponadto wizytówki spełniają często funkcje reklamy, dzięki zamieszczonym krótkim wzmiankom dotyczącym produktów i usług oferowanych przez firmę, intrygującej formie graficznej czy nawet sloganom reklamowym.

Wykonujemy wizytówki w technologii druku kolorowego bądź czarno-białego. Wydrukujemy z gotowych projektów lub skomponujemy wzór wg. Państwa wskazówek. Ponadto nasi graficy zaprojektują dla Państwa loga, wykonają mapki lub zaprojektują niepowtarzalną szate graficzną.

OFERTA:

- drukowanie wizytówek

- projektowanie wizytówek

- druk wizytówek

 

 

identyfikatory

Identyfikator jest estetycznie zadrukowanym kawałkiem grubego papieru, zalaminowanym dla ochrony przed wilgocią i brudem. Przypinany lub zawieszany stanowi mały ale istotny element organizacji konferencji, szkoleń i innych imprez, pozwalając odróżnić gości i organizatorów od pozostałych osób.
Identyfikator doskonale nadaje się do ekspozycji loga organizatora i sponsorów, przyczyniając się do intensyfikacji promocji wizualnej podczas imprezy - każdy uczestnik nosi reklamę na sobie!

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji identyfikatorów - od projektu przez druk i laminowanie na wiązaniu sznureczków skończywszy.

 

druk atramentowy foto

Dysponując fotograficzną drukarką atramentową, drukujemy wysokiej jakości zdjęcia, do formatu A4. W tej samej technologii wykonujemy także nadruki na płytkach CD i wizytówkach CD. Specjalne zestawy tuszy o poszerzonej gamie kolorystycznej zapewniają wierne odwzorowanie obrazu i trwały nadruk na  oryginalnych papierach fotograficznych i płytkach  CD.

 

 

Obcinarki

Przygotowanie profesjonalnych ofert handlowych, instrukcji obsługi, dokumentacji technicznych, a także innych dokumentów często wymaga przycięcia kartek do odpowiedniego formatu